Kurumsal
  Hizmetler
  Referanslar
  İletişim
 
Vizyon - Misyon

VİZYONUMUZ
Hizmet kalitesi, gelişmiş teknolojisi ve nitelikli işgücü ile sektörün önde gelen çağrı merkezleri arasında yer almak.

MİSYONUMUZ
Paydaşlarımız ile sektörümüzün ihtiyaç ve prensipleri çerçevesinde; süreç odaklı ve başarıyı hedefleyen müşteri deneyimi oluşturmak, çalışanlarımıza kişisel gelişim ve kariyerlerini ilerletebilecekleri iş ortamı sağlamak, sektöre yetişmiş nitelikli iş gücü sağlayarak karlı faaliyetlerimizle, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve ortaklarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmak.


POLİTİKAMIZ
İştiraki olduğumuz Asya Katılım Bankası A.Ş. liderliği ve sorumluluğunda müşterilerimizden, iş ortaklarımızdan gelen her bir talep, şikâyet, istek ve öneriyi;

Uymakla yükümlü olduğumuz kanun, yasal mevzuat, etik ilkelerimiz ve şirket kurallarına göre, objektif ve müşteri mahremiyetine riayet ederek, taahhüt ettiğimiz süreler içerisinde ve yetkin kaynaklar ile değerlendirir, gerçekçi ve uygulanabilir aksiyon ve çözümler sunarız.

Müşterilerimizin sesini yansıtan her bir talep, şikâyet, istek ve öneriyi; ürün ve hizmetlerimizin, organizasyonumuzun, alt yapımızın ve yönetim kalitemizin geliştirilmesi için birer fırsat olarak görür, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini "farklı beklentilere farklı çözümler" yaklaşımıyla karşılarız. Nitelikli personelimiz, sürekli gelişen süreç odaklı yaklaşımımız, yenilikçi hizmet ve teknolojimizle güncel gereksinimleri destekleyen çağrı merkezi hizmet anlayışını sunmak için tüm gücümüzle çalışırız.

İçinde bulunduğumuz topluma duyarlı bir çağrı merkezi olarak; Toplumumuzun ekonomik, çevresel, kültürel, sosyal gelişmesine destek olmak adına sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederiz.
 


EN 15838 : 2009 Müşteri İletişim Merkezleri Hizmet Standardı Ödüller

 

Yasal Uyarı   |   İletişim   |   İnsan Kaynakları
Linkedin Dialog Müşteri Hizmetleri
Facebook Dialog Müşteri Hizmetleri
Twitter Dialog Müşteri Hizmetleri
Dialog Müşteri Hizmetleri bir   Bank Asya   iştirakidir. Copyright © 2013 | Dialog Müşteri Hizmetleri A.Ş.